پروژه قیمت گذاری محصولات؛ شناسایی و جذب ارزش مشتری اصول بازاریابی کاتلر

پروژه قیمت گذاری محصولات؛ شناسایی و جذب ارزش مشتری اصول بازاریابی کاتلر پروژه قیمت گذاری محصولات؛ شناسایی و جذب ارزش مشتری اصول بازاریابی کاتلر

دسته : مدیریت

فرمت فایل : powerpoint

حجم فایل : 397 KB

تعداد صفحات : 30

بازدیدها : 837

برچسبها : قیمت گذاری محصولات اصول بازاریابی کاتلر

مبلغ : 9000 تومان

خرید این فایل

دانلود پاورپوینت قیمت گذاری محصولات؛ شناسایی و جذب ارزش مشتری (فصل دهم کتاب اصول بازاریابی کاتلر ترجمه فروزنده) دسته مدیریت و مدیریت بازاریابی

پروژه دانلودی حاضر پاورپوینت قابل ویرایش با موضوع قیمت گذاری محصولات؛ شناسایی و جذب ارزش مشتری مربوط به فصل دهم کتاب اصول بازاریابی نوشته کاتلر و ترجمه فروزنده می باشد. کتاب اصول بازاریابی تالیف فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ ترجمه بهمن فروزنده از جمله منابع مهم درس مدیریت و اصول بازاریابی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد است و پاورپوینت دانلودی پیش رو به 10 امین فصل از این کتاب اختصاص دارد. در ادامه بخشهایی از متن و فهرست مطالب آن آورده شده است.

مقدمه

قیمت گذاری باعث می شود شرکت بخاطر ارزشی که برای مشتری خلق کرده، منتفع شود. اگر تولید، تبلیغات و توزیع اثربخش محصول را کاشت دانه های موفقیت کسب و کار بدانیم، قیمت گذاری اثربخش، درو کردن محصول آن می باشد. شرکتهایی که توانسته اند با استفاده از دیگر فعالیتهای آمیخته بازاریابی، با موفقیت، ارزشی برای مشتری خلق کنند هم در نهایت باید بخشی از این ارزش را به شکل قیمت تعیین شده دریافت نمایند. با اینحال علیرغم اهمیت قیمت گذاری، شرکتهای بسیاری آنرا به درستی مدیریت نمی کنند. در این ارائه مسائل داخلی و خارجی مؤثر بر قیمت گذاری را بررسی کرده و در مورد رویکردهای عمومی قیمت گذاری صحبت خواهیم کرد.

قیمت گذاری مبتنی بر ارزش

در قیمت گذاری مبتنی بر ارزش نقطه کلیدی قیمت گذاری، بجای هزینه های فروشنده، درک مشتری از ارزش می باشد. قیمت گذاری مبتنی بر ارزش یعنی بازاریابان نمی توانند محصول و برنامه بازاریابی را طراحی کنند و بعد قیمت را مشخص نمایند. قیمت هم مانند دیگر متغیرهای بازاریابی، قبل از اینکه برنامه بازاریابی تنظیم شود مورد بررسی و تصمیم گیری قرار می گیرد.

چشم انداز رقابت چه تأثیری بر حساسیت قیمتی مشتری خواهد داشت

مثلاً اگر محصولات با هم تفاوت های کمتری داشته باشند، مشتریان بیشتر بیشتر به قیمت محصول حساسیت نشان می دهند.آنها محصولی را خواهند خرید که قیمت پایین تری دارد. هر چقدر مصرف کنندگان قبل از خرید اطلاعات بیشتری در مورد محصول داشته باشند، حساسیت انها به قیمت بیشتر خواهد بود. امکان مقایسه آسان بین محصولات باعث می شود مشتریان ارزش گزینه های مختلف را بهتر ارزیابی کرده و موردی را انتخاب کنند که به نظرشان بیشتر ارزشمند است. آخرین مورد اینکه اگر جایگزین کردن یک محصول یا محصول مشابه ساده باشد، مشتریان نسبت به قیمت حساسیت نشان خواهند داد.

فهرست مطالب پاورپوینت قیمت گذاری محصولات؛ شناسایی و جذب ارزش مشتری

مقدمه

قیمت چیست؟

عواملی که در قیمت گذاری باید مدنظر قرار داد

قیمت گذاری مبتنی بر هزینه

قیمت گذاری مبتنی بر ارزش

مقایسه قیمت گذاری مبتنی بر هزینه با قیمت گذاری مبتنی بر ارزش

قیمت گذاری ارزش مناسب

قیمت گذاری ارزش افزوده

قیمت گذاری مبتنی بر هزینه

انواع هزینه های شرکت

هزینه های ثابت

هزینه های متغیر

هزینه های ثابت

هزینه های کل

تحلیل نقطه سر به سر و قیمت گذاری با سود هدف

قیمت گذاری در بازارهای مختلف

قیمت گذاری در شرایط رقابت محض

قیمت گذاری در شرایط رقابت انحصاری

قیمت گذاری در شرایط رقابت چند جانبه

قیمت گذاری در شرایط انحصار کامل

استراتژی ها و قیمت های رقبا

عوامل بیرونی

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید